Adam Jaskot Fotografia »

Sesja plenerowa w Oblęgorku – Sylwia i Krzysztof

Oto ślubna sesja plenerowa, którą niedawno zrealizowaliśmy z Sylwią i Krzysztofem w Oblęgorku k. Kielc. A dokładniej to na pięknych terenach przy Muzeum Henryka Sienkiewicza. Zaczynając od prowadzącej do pałacyku pisarza cudnej Alei Lipowej aż po kilka zdjęć przy samym dworku.
Poniżej kilka zdjęć z tej wspomnianej sesji. Mam nadzieję, iż zdjęcia się spodobają :) Serdecznie zapraszam do oglądania zarówno tych jak również pozostałych moich prac :)

Sesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i Krzysztofsesja plenerowaSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i KrzysztofSesja plenerowa w Oblęgorku - Sylwia i Krzysztof