Adam Jaskot Fotografia »

Referencje

Opinie klientów

 

Współpraca z Adamem to wielka przyjemność i w 100% profesjonalizm. Fantastyczny fotograf oddany swojej pracy. Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy!!!! ;)

Magda i Łukasz

 

Adam stwarza podczas sesji bardzo miła atmosferę. Sympatyczny, uśmiechnięty, modelka przy nim czuje się swobodnie. Praca z nim to duża przyjemność. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze razem pracować. Polecam jak najbardziej.

Anna Watras

Adam jest świetnym fotografem :) Potrafi nadać sesji klimat, jest kreatywny, wie jaki cel chce osiągnąć , efekty widać na zdjęciach :) Atmosfera bardzo sympatyczna:) Polecam!

Katarzyna Fedków

Bardzo miły, sympatyczny, wesoły fotograf, przede wszystkim dziewczyna na sesji czuje się wyjątkowa. Jak najbardziej polecam :)

Klaudia Jaworska

Adam to bardzo skromny, ale z WIELKIMI pomysłami fotograf. Dba o komfort modelek i doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach. Dla Adama warto pozować, POLECAM!

Wioletta Skiert

Współpraca z Adamem jak zwykle świetna – profesjonalizm i dobra zabawa wszystko w jednym – polecam!

wivisage

Bardzo przyjemna współpraca, która dała moim zdaniem wspaniałe efekty. Profesjonalny, dobrze zorganizowany fotograf. Polecam!

Aleksandra Bolanowska

Praca z takim fotografem to czysta przyjemność.Miła atmosfera i 100% zaangażowanie. Profesjonalizm godny polecenia. :)

Agnieszka Baska

Moje wrażenia odnośnie współpracy są jak najbardziej pozytywne ! ;) Fotograf miły , uprzejmy , pomocny – daje mnóstwo fajnych wskazówek ;)
Gorąco polecam ! ;)

Dominika Niżnik

Świetny fotograf, którego bardzo polecam! :) Miły, pozytywny a przy tym jak najbardziej profesjonalny :) Atmosfera na zdjęciach super, bez skrępowania :) Również daje dobre rady modelce, co jest naprawdę dużym plusem :) Jestem jak najbardziej na tak!

Aneta Cetera

Adam to sympatyczny i miły fotograf zawsze pomoże i rozśmieszy :) Bardzo gorąco polecam. Adaś nie gryzie i można spokojnie i w ciemno iść do niego na sesję :) Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na wspólnej sesji.

Sylwia Grochal

Świetny fotograf z milionem pomysłów, genialnym poczuciem humoru i w pełni profesjonalnym podejściem. Polecam gorąąąąco! I do zobaczenia na następnej sesji. ;)

Angela Tworek

Adaś… cóż tu dużo mówić! :) Atmosfera nieziemsko sympatyczna :) Uśmiech nie schodzi z twarzy :) A zdjęcia? Wystarczy spojrzeć, świetne! :) POLECAM z całego serca! :D

Ewa Warzocha

Polecam Adama.
Jest Zawsze Chętny do nauczenia się czegoś nowego w fotografii.
Jest sympatyczny, lekko denerwujący ;) ale pomysłowy i wymagający ;) Polecam

Agnieszka Augustyn

Świetna atmosfera na sesji, duże zaangażowanie i sporo pomysłów :) a do tego efekt w postaci świetnych zdjęć :) zdecydowanie polecam :)

Milena Ołtarzewska

Najzwyczajniej w świecie uwielbiam pracować z Adamem, bo jest to fotograf z głową pełną pomysłów a jak masz jakieś swoje nie będzie Cię ograniczał :-)

Wioletta Skiert

Adam to przede wszystkim świetny człowiek i fotograf z pasją. Atmosfera na sesji znakomita! Z niecierpliwością czekam na wspólną realizacje kolejnych projektów!

Wiola / czerwony-kuferek

Miły, pozytywny fotograf, z którym świetnie się pracuje:) Super atmosfera, profesjonalizm, elastyczność. Polecam!

Iwona Trześniewska

Jak najbardziej polecam! Świetna atmosfera podczas zdjęć i efekt zniewalający ! : )

Monika Wieczorek

Adaś jest fotografem z poczuciem humoru, praca z nim to prawdziwa przyjemność:) jest pełen energii, ma wiele pomysłów na zdjęcia:) każda sesja z nim przebiega baardzo szybko a zarazem miło:) nie odmówiłabym mu żadnej sesji:) na prawdę polecam:) warto skorzystać !:)

Agata Szysz