Adam Jaskot Fotografia »

Często zadawane pytania / FAQ

Często zadawane pytania / FAQ

________________________________________
Moim celem jest zapewnienie Wam dokumentalnej ilustracji dnia ślubu, najpiękniej jak potrafię, naturalnie i bez zbędnego pozowania. Pokazać Wasze emocje, reakcje Waszych bliskich. Zadbać o utrwalenie bukietów, detali i dekoracji.
Dla Was stworzyłem dział z najczęściej zadawanymi pytaniami, i mam nadzieję, że odpowiedzi okażą się pomocne.
Zależy mi na tym aby wszystko było dla Ciebie w 100% jasne i zrozumiałe Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania możesz je zadać w mailu bądź telefonicznie.
________________________________________
JAKA JEST CENA?
Zastanawiasz się nad ceną, wiem że jest ona istotnym elementem Twojej decyzji w sprawie wyboru fotografa ślubnego. Rozumiem to doskonale i dlatego też staram się tworzyć indywidualne kolekcje tak aby jak najbardziej dopasować swoją ofertę do oczekiwań przyszłych klientów.
Aby oszczędzić Wasz czas i pieniądze tworzę ofertę jak najbardziej optymalnie tak aby nie wymagała dodatkowej kalkulacji typu: koszty dojazdu, koszty noclegu itp.
Oczywiście mam również przygotowane gotowe pakiety, być może któryś przypadnie Ci do gustu.
Po prostu napisz do mnie a wyślę Ci wszystkie informacje jakie potrzebujesz.
Link do zakładki „kontakt”
________________________________________
ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?
Liczba wykonanych zdjęć zależy od wielu czynników – m. in. od liczby osób, godzin czasu pracy, rodzaju imprezy. Zazwyczaj z pełnego reportażu (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele) oddaję ok 300 zdjęć. Zawsze staram się oddać jak najwięcej zdjęć. Nie czuję potrzeby kasowania zdjęć aby było dokładnie tyle co w umowie. To Wasza pamiątka :)
________________________________________
ILE CZASU POŚWIĘCISZ NAM NA SESJĘ PLENEROWĄ W INNYM DNIU?
Uwielbiam pracować na sesjach plenerowych. Dlatego też zawsze zachęcam do zrealizowania pleneru w innym dniu :) Sesja przeważnie trwa od 3 do 5 godzin, jednak ja osobiście nie lubię ograniczać czasu jej trwania. Możemy zmieniać lokalizację i robić zdjęcia w różnych miejscach. Ale zawsze pracujemy tak długo aż będę miał pewność że mam dobry materiał zdjęciowy :)
________________________________________
CZY WYKONUJESZ SESJE NARZECZEŃSKIE?
Tak :)
________________________________________
NA JAKIM SPRZĘCIE PRACUJESZ?
W swojej pracy zaufałem linii top produktów firmy NIKON.
Dwie pełnoklatkowe profesjonalne lustrzanki oraz cała gama stałoogniskowych, bardzo jasnych obiektywów. Sprzęt pozwala mi pracować w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych, zabytkowe kościoły itp. bez użycia lampy błyskowej ( często w zabytkowych obiektach nie wolno używać FLASHa )
Oczywiście posiadam lampy błyskowe ( używam jeśli naprawdę muszę ).
Zawsze staram się korzystać jak najwięcej ze światła zastanego aby najwierniej oddać klimat uroczystości.
________________________________________
CZY OFERUJESZ RABATY CENOWE NP. POZA SEZONEM LUB W INNYM DNIU NIŻ SOBOTA?

Czasami zniżki są dostępne. Jeśli masz pytania w kwestiach budżetowych, skontaktuj się ze mną z pewnością znajdziemy przysłowiowy “złoty środek”.
________________________________________

KIEDY I JAK REZERWOWAĆ U CIEBIE TERMIN?
Najlepiej jak najwcześniej :) A serio termin na 100% rezerwuje podpisanie umowy. Im bliżej do daty ślubu tym mniejsza szansa na to aby termin był wolny. Dostaję mnóstwo zapytań o ofertę. Często zdarza się że klienci kontaktują się po miesiącu od otrzymania oferty a termin jest już zajęty. Niestety nie mogę trzymać terminu bez podpisania umowy, w razie rezygnacji z moich usług zostałbym w tym dniu bez pracy. Proszę mnie zrozumieć. Nie zwlekaj