Adam Jaskot Fotografia »

Agnieszka i Marcin – sesja plenerowa w Bieszczadach

Tym razem przed Wami sesja plenerowa w Bieszczadach z Agnieszką i Marcinem. O dziwo cały październik a zwłaszcza jego początek był wyjątkowo ciepły. Spodziewałem się, że na szczycie Połoniny Wetlińskiej będzie mocno wiało i będzie zimno, jednak dość pozytywnie aura nas zaskoczyła. Samo podejście i potem sesja na górze w krótkim rękawku.
Przepiękne i niezwykle cudowne góry w Polsce, wspaniałe widoki i malownicze panoramy w pełni wynagradzają trud włożony na wyjście.
I jak tu nie kochać gór za to, iż oferują takie niezwykle piękne krajobrazy i ten wyjątkowy klimat tam panujący.
Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i następnej sesji w Bieszczadach.

Agnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w BieszczadachAgnieszka i Marcin - sesja plenerowa w Bieszczadach